Pierścionek z szafirem i podwójną obrączką.
pierścionki

Podwójny pierścionek z szafirem

Autor: Piotr Zieliński

Zaręczyny to jeden z najbardziej romantycznych i czarujących momentów w życiu. Jak sprawić, aby oddawał tą wyjątkową chwilę i stanowił w przyszłości pamiątkę, która przy każdym spojrzeniu przypominałaby ten cudowny czas?

Najważniejsze jest pełne zaangażowanie po stronie przyszłego narzeczonego. Przecież pierścionek zaręczynowy zamawia się raz w życiu! Kluczowy jest zatem dobór klejnotów i kruszcu. Jaki powinien być kamień? Brylanty stanowią wspaniały akcent jako kamienie uzupełniające. Nic tak nie dodaje uroku biżuterii jak skrzące się malutkie diamenty. Jednak główny kamień powinien nawiązywać symboliką, kolorem i kształtem do przyszłej właścicielki, a każdy klejnot ma własną symbolikę.

Indywidualny projekt pierścionka z podwójną obrączką.

Szafir od wieków symbolizuje szlachetność, prawdę, szczerość i wierność. W folklorze, historii i sztuce szafir zawsze kojarzył się z kolorem niebieskim. Kamień w poniższym pierścionku ma masę 1.50 ct, diamentowy szlif, a także znakomitą czystość i kolor. Taki kamień w towarzystwie brylantów w wyjątkowej kompozycji wykonanej ręcznie w białym złocie to niepowtarzalny prezent dowodzący uczuć narzeczonego i kunsztu artysty.

Pierścionek z szafirem w koronie z brylantami na obrączce.

Powrót

Najnowsze wpisy na Instagramie

#ZIELINSKIART